Aktualności

Bądź na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami.

Spływ kajakowy “POKONAJ SWOJE SŁABOŚCI”

W DNIU 10.06.2017r. ODBĘDZIE SIĘ ZBOROWY SPŁYW KAJAKOWY ORGANIZOWANY PRZEZ KOŚCIÓŁ ZIELONOŚWIĄTKOWY W ŻYRARDOWIE PT. “POKONAJ SWOJE SŁABOŚCI”, NA KTÓRY ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH SPĘDZIĆ Z NAMI TEN DZIEŃ.

 

Plan spotkania

OSOBY BIORĄCE UDZIAŁ W SPŁYWIE SPOTYKAJĄ SIĘ NA STACJI PKP W ŻYRARDOWIE. CAŁA GRUPA UCZESTNIKÓW DOJEDZIE KOLEJĄ DO STACJI RAWKA. TAM PRZEJDZIEMY OKOŁO 300 METRÓW DO PUNKTU ODBIORU KAJAKÓW I W TYM MIEJSCU ROZPOCZYNIE SIĘ SPŁYW, KTÓRY BĘDZIĘ TRWAŁ OKOŁO 3 GODZIN I SKOŃCZY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI BUDY GRABSKIE. Z MIEJSCOWOŚCI BUDY GRABSKIE DO RAWKI MOŻEMY WRÓCIĆ NA PIESZO LUB PRZYJECHAĆ SAMOCHODEM. BIORĄC POD UWAGĘ PIĘKNO OKOLICY ZACHĘCAMY NA DŁUŻSZY SPACER I POWRÓT NA PIESZO.

I ) Z RAWKI OSOBY, KTÓRE NIE LUBIĄ SPACEROWAĆ JADĄ DO ŻYRARDOWA I TRANSPORTEM PRYWATNYM UDAJĄ SIĘ ZE STACJI PKP ŻYRARDÓW DO MIEJSCOWOŚCI DZIAŁKI NA UL. GŁÓWNĄ NA OGNISKO ZBOROWE. TAM BĘDĄ PRZYGOTOWANE KIEŁBASKI, HERBATA I INNE PRZYJEMNOŚCI.

II ) OSOBY, DLA KTÓRYCH POKONYWANIE DŁUŻSZYCH ODLEGŁOŚCI JEST WYZWANIEM, MAMY INNĄ PROPOZYCJĘ . OSOBY TE WYSIADAJA W MIEJSCOWOŚCI SUCHA ŻYRARDOWSKA I UDAJĄ SIĘ NA PIESZO DO MIEJSCOWOŚCI DZIAŁKI NA WSPÓLNE OGNISKO.

III ) TO NIE KONIEC WRAŻEŃ, DLA TWARDZIELI JEST KOLEJNA NIESPODZIANKA „NOC Z EWANGELIĄ”. BĘDZIEMY NOCOWAĆ W NIE ZAMIESZKANYM DOMU NA KARIMATACH W ŚPIWORACH. DODATKOWĄ ATRAKCJĄ BĘDĄ CIEKAWE OPOWIEŚCI Z MIEJSC OPISANYCH W BIBLII ORAZ CHARYZMATYCHNA MODLITWA DLA TYCH, KTÓRZY PRAGNĄ DOŚWIADCZYĆ W SWOIM ŻYCIU DOTKNIĘCIA DUCH ŚWIĘTEGO !!!

KOSZTY ZWIĄZANY Z TĄ IMPREZA TO 60ZŁ OD JEDNEGO KAJAKU ( DO KAJAKU WCHODZĄ 2 OSOBY DOROSŁE ORAZ 1 DZIECKO) DODATKOWO TRZEBA DOLICZYĆ BILETY PKP DO RAWKI I POWROTNY DO ŻYRARDOWA.

MUSISZ TU BYĆ I POKONAĆ SWOJE SŁABOŚCI !!

ZAPISY PRZYJMUJE JACEK KOTARSKI TEL.602-753-987

UWAGA: Zapisy do końca kwietnia!!!